Nebankovní půjčky

Už dávno si nemusíte pro půjčku chodit jen do banky. V dnešní době by se vám to ani nemuselo vyplatit. Bank je sice více, jenže všechny mají podobné podmínky a půjčují jen lidem, kteří pro ně mají vysokou bonitu (schopnost splácet). Banka například nepůjčí lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků, zavře dveře i před nezaměstnanými. Když už na nějaký bankovní produkt dosáhnete, budete tak trochu litovat, protože se na většinu vztahuje vysoká úroková sazba. Nechete si raději půjnčit z nebankovní půjčky? Jaké výhody to má?

Nebankovní půjčky a největší výhody

  • Vyřizuje se online, celkově trvá proces vyřízení asi 15 minut.
  • Je dostupná 24 hodině denně, včetně víkendů.
  • Společnost půjčku schválí do několika minut, bleskově také pošle peníze.
  • Splácí se v jedné splátce. Nejste na dlouhé měsíce uvázáni splácením.
  • Platí se za ni jen velmi mírný poplatek.
  • Je to neúčelová půjčka, peníze můžete použít na cokoliv.

Nebankovní půjčky nemají přísné podmínky

Když si chete půjčit z nebankovní půjčky, musíte splnit jen 3 podmínky. Je nutné, abyste měli české státní občanství, byli ve věku 21 až 85 let a neměli u společnosti jinou nesplacenou půjčku. Vše doložíte jednoduše pomocí občanského průkazu.

Kolik z nebankovní půjčky získáte a kdy musíte peníze vrátit?

Sumu i dobu splatnosti si nastavujete sami podle toho, jak to vyhovuje vám. Suma se může pohybovat od 500 do 10 000 korun, splatnost od 7 do 45 dní. U splatnosti ještě jde si za poplatek přikoupit prodloužení. To je možné udělat dvakrát, pokaždé o 7 až 30 dní. Celková splatnost nebankovní půjčky je tedy 105 dní, takže byste neměli mít problém peníze v termínu vrátit.